Про компанію Sun Vertical

Шановний клієнт!

Ми дякуємо Вам за те, що Ви звернулися до компанії «SunVertical»!

 Наша мета зробити співпрацю з Вами довгостроковими. Де Ви з радістю захочете замовити у нас вироби повторно, порекомендувати своїм друзям, сусідам та родичам. Для нас дуже важливою є репутація.

    Наша команда робимо все, щоб співпраця з нами була максимально комфортною та зручною для Вас. Наша компанія постійно працюємо над підвищенням якості обслуговування наших клієнтів, стежимо за тенденціями новинок та завжди оновлюємо наші каталоги, вдосконалимо моделі. Ми пропонуємо клієнтам завжди найкраще, якісне та за доступними цінами. Наші фахівці намагаються створювати атмосферу домашнього затишку, комфорту та раді подальшій співпраці з Вами!

З повагою до Вас, компанія «SunVertical».

Наша компанія SunVertical займаємося виготовленням, продажем та встановленням сонцезахисних систем з 2010 року. Ми маємо найширший асортимент продукції.

Ми виготовляємо такі вироби як:

-Тканинні ролети або рулонні штори (відкрита система)

-Тканинні ролети або рулонні штори (закрита система)

-Ролети День-Ніч (відкрита система) або ролети Зебра

-Ролети День-Ніч (закрита система) або ролети Зебра

-Римські штори

-Джутові ролети

-Бамбукові ролети

-Вертикальні жалюзі 127мм та 89 мм.

-Горизонтальні алюмінієві жалюзі

-Горизонтальні дерев’яні жалюзі

-Москітні сітки

Компанія  «SUN VERTICAL» працює тільки з європейськими матеріалами (Німеччина, Польща, Голландія, Італія, Туреччина).

            Працюємо по містах: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Кривий Ріг, Житомир, Миколаїв, Херсон, Черкаси.

Наші кваліфіковані фахівці завжди допоможуть вам розібратися у великому виборі матеріалів, моделей, конструкцій і вибрати для себе оптимальний варіант сонцезахисних систем за вашими запитами та побажаннями. Завдяки чому Ви зможете захиститися від палючого сонця, настирливих очей, придбати затишок та декор вашому приміщенню у строки 3-7 робочих днів.

Для Вашого інтер’єру ми пропонуємо каталоги з урахуванням усіх новинок, які існують на ринку.

Наша компанія надає безплатний замір на всі сонцезахисні системи. Майстри виїжджають на об’єкт з каталогами, де ви зможете ознайомитися предметно з товаром. При замірі будуть враховані всі технічні нюанси, завдяки яким ви зможете довго та якісно користуватись сонцезахисними ролетами або жалюзі.

На сьогоднішній день ми можемо пишатися великою кількістю фірм, що працюють з нами по всій Україні, ось одні з них:

Меню