Як працюють римські штори

Щоб побачити гарний зовнішній вигляд римських штор, достатньо подивитися на них, але щоб зрозуміти, наскільки вони практичні, необхідно розуміти принцип їхньої дії. Основна частина штор – це тканина, а як матеріал використовується бавовна, джут, льон різних видів, бамбук і багато інших варіантів.

Зазначимо, що саме величезна кількість використовуваних матеріалів робить римські штори універсальними для кухні, адже ви можете підібрати рішення для будь-якого стилю інтер’єру. Такі прикраси чудово виглядатимуть як на простій та доступній кухні в стилі ретро, ​​так і в модному та лаконічному стилі хай-тек.

Золоті римські штори

Щоб покриття полотна вийшло рівним, а складки вийшли чіткими і горизонтальними, використовуються спеціальні підсилювачі, які пошиті впритул один до одного. При цьому під римські штори вшивається спеціальна планка, щоб тканина у вільному стані не ворушилася на вітрі та не деформувалася у складці. Крім того, підсилювачі не допускають утворення додаткових складок.

Відмінною особливістю римських карнизів є те, що їх можна встановлювати у віконних отворах будь-якої форми, у тому числі на горищах, арках або вікнах трапецієподібної форми.

Класичні римські штори

Движение полотна происходит следующим образом: на карнизе есть яма и специальные подъемные блоки, которые вращаются с помощью цепи. При перемещении блоков на более низком весе шнур ремня автоматически поднимается.

Срок службы всей конструкции зависит от качества каркаса, поэтому специалисты не рекомендуют экономить на нем.

Меню