Як необхідно самостійно зробити замір на вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі встановлюються:

1)На проріз
2)У стелю
3)У отвір (укіс віконного отвору)

На проріз-по ширині -вимірюємо віконний отвір і додаємо з кожної сторони по 10-15 см. По висоті -якщо ви хочете закрити тільки віконний отвір і немає такої необхідності як візуально розширити вікно , Достатньо по висоті додати 20-30 см від верхньої частини укосу. По нижній частині вимірюємо габаритний розмір (до підвіконня, батареї або підлоги). І тут необхідні додатково стінові кронштейни. При замовленні на вертикальні жалюзі необхідно уточнити вид керування (Т-1, Т-2, Т-3, Т-4)

-В стелю – по ширині -вимірюємо віконний отвір і додаємо з кожної сторони по 10-15 см. По висоті необхідно міряти від стелі до точки габаритного розміру (підлога, підвіконня, батарея) габаритний розмір обраної висоти.

-У отвір. Для точного виміру жалюзі в отвір необхідно переконатися, що за висотою і шириною розміри однакові у верхній і нижній частині, якщо так знімаємо виміри від найменших розмірів . По ширині заміряємо від кута укосу до кута протилежного укосу і віднімаємо 2 см. По висоті робимо замір від верхнього укосу до підвіконня і віднімаємо 1 см. Також вибираємо вид управління на вертикальні жалюзі (фото вище)

Меню