Як вибрати рулонні ролети на замовлення?

Рулонна ролета, виготовлена ​​на замовлення, дуже проста в обігу завдяки спеціальному ланцюжку, який дозволяє намотувати та розмотувати полотно навколо своєї осі. Ця особливо міцна деталь підходить для частого використання .

Рулонні ролети ідеально підходять для багатьох кімнат у будинку, на вікнах малих та середніх розмірів .

Внутрішню рулонну ролету також можна закріпити безпосередньо на шибці, щоб вона залишалася з нею єдиним цілим при відкритті. Його можна прикрутити до стулки або встановити без отворів, якщо ви орендуєте або не хочете свердлити отвори у вікнах з ПВХ або алюмінію. У разі монтажу стулки ви можете вибрати варіант напрямної, який дозволяє щільно прилягати жалюзі до скла при відкриванні вікна.

Внутрішні рулонні штори через свою малу площу також можуть бути встановлені на стелі або на стіні над вікном. У цьому випадку, якщо потрібно уникнути ручки, можна прийняти варіант монтажу на регульованих кронштейнах.

Зроблені на замовлення внутрішні рулонні ролети можуть бути оснащені затемненими тканинами (що при опусканні створюють повну темряву в кімнаті) або фільтруючими тканинами (які при опусканні знижують яскравість і тепло). Рулонні штори також можуть бути виготовлені з тканини DUO день/ніч , що дозволяє поєднувати положення фільтрації та положення затемнення в одній шторці. Завдяки чергуванню смуг фільтрації та затемнення, можна керувати ланцюгом, щоб привести завісу у положення фільтрації або затемнення.

Меню