Жалюзі та тканинні ролети на кухню

Жалюзі та тканинні ролети на кухню, виготовлення, монтаж.

Для кухні дуже важливо підібрати не тільки стильні, але головне практичні сонцезахисні системи. Які впишуться у ваш інтер’єр, захищатимуть від сонячних променів та потойбічних очей. Для їдальні та кухні підійдуть тканинні ролети, ролети день ніч. Так як ці моделі оброблені пилевідштовхувальною речовиною, яка дозволяє тканинам служити довго.

Кухня – особливе місце в будь-якому будинку та в квартирі. Тому матеріал вибирається практичний і водночас приємний для очей і підходящий для інтер’єру.

Тканинні ролети-рулонні штори однаково добре підходять для оформлення вікон як великої, так і маленької кухні. Рулонні штори, які монтуються на пластикові вікна, можна зустріти на багатьох кухнях. Щоб це був незвичайний декор, додають прозорі фіранки, що спускаються до підвіконня або трохи нижче. Також добре підійдуть джутові ролети, бамбукові ролети і тканинні ролети день-ніч.

Якщо Ви не визначилися з вибором, боїтеся помилитися або просто не хочете занадто багато про це думати? Тоді звертайтеся до компанії Sun Vertical і наші фахівці з радістю Вам підкажуть та підберуть саме ті штори та жалюзі, які Вам треба! Для Вашого інтер’єру ми запропонуємо Вам каталоги з урахуванням усіх новинок, які існують зараз на ринку.

Меню