Чому так важливо правильно підібрати ролети та жалюзі відповідно до кімнати?

Кожна кімната в будинку є унікальною. Фактично окремі кімнати мають свої особливості, які відрізняють їх від інших, такі як корисність, ступінь вологості, необхідна яскравість і багато іншого. Кухня, наприклад, потенційно буде більше схильна до сильних запахів і плям, тому потрібні міцні ролети, що важко піддаються зміні. З іншого боку, спальня більше характеризуватиметься потребою в комфортному середовищі, тому потрібні м’якіші та більш делікатні ролети. Тому вам доведеться адаптувати елементи інтер’єру до індивідуального приміщення, приділяючи при цьому особливу увагу ролетам та шторам!

Які жалюзі або ролети вибрати

Жалюзі та ролети доступні в різних моделях та з різних матеріалів, які відповідають численним очікуванням клієнтів та різним характеристикам окремих кімнат. Щоб допомогти вам зробити вибір, ми вибрали основні кімнати вдома. Для яких визначили найбільш відповідні типи ролетів або жалюзі. На фото нижче зразки ролетів у сучасному інтер’єрі.

Спальня

Ванна кімната

Кухня

У даній статті ми приділимо увагу кухні та її інтер’єру

Для сучасної кухні добре підійдуть алюмінієві жалюзі.

Алюмінієві жалюзі – яскраві кольори, такі як темно-синій, зелений або кармінно-червоний, кращі, щоб прикрасити кухню. Алюміній особливо стійкий до плям, які можуть утворитися на кухні.

Однотонні римські ролети – фільтруючі або затемняючі ролети можуть бути виконані в яскравих кольорах, наприклад, мандариновому, зеленому або червоному, щоб модернізувати кухню.

Для класичної кухні

Римські штори з квітами- виберіть мотиви Buckingham і Persepolis, щоб підкреслити класичний тон кухні, або виберіть квіткові мотиви та мотиви Kate, щоб додати нотку сучасності.

Смугасті римські ролети – для створення класичного декору бажано вибирати дрібні смужки та нейтральні кольори. Натомість виберіть великі смуги та яскраві кольори для сучасного акценту.

Дерев’яні жалюзі – виберіть вишукані кольори, такі як білий, рожевий або сірий, щоб додати нотку сучасності або кольору натурального дерева, щоб зберегти класичний вигляд.

Меню