Рулонні штори День-Ніч

Знижка 30%  на всі системи !!!!!
Вартість Тканинних ролет  «День-Ніч» від 588 грн.за шт.
      Жалюзі День-Ніч або ролети День-Ніч найсучасніша і багатофункціональна система. День-Ніч захищають не тільки від сонячного проміння, але виконують і декоративну функцію. Рулонні штори день ніч надають інтер’єру стиль, шарм. Штори на день ніч ідеально поєднуються з будь-яким стилем інтер’єру. Із кріпленням у стелю або на стіну повністю замінять класичні штори, гардини, портьєри. Ролету День-Ніч(штори-Зебра) складається з чергуючих смуг непрозорого та прозорого матеріалу.
Рольоти День-Ніч з такою тканиною йде в два шари розташованим у паралелі. При згортанні та опусканні штори-смуги на тканині зміщуються відносно один одного, завдяки чому регулюєте ступінь затемнення у приміщенні.

Коли тканина зміщується, і темна смуга одного шару закриває прозору смугу іншого шару — це положення ніч 

Коли смуги співпадають відносно один одного — це положення дня.

>
У цьому положенні відбувається природне пропускання світла в ролетах День-Ніч, але завдяки прозорій смузі (тюль або сітка) ви приховані від цікавих очей. День-Ніч жалюзі або жалюзі День-Ніч встановлюються як на весь віконний отвір так і на кожну віконну стулку окремо.

Варіанти кріплення шторки День-Ніч

На стелю(у стельовому коробі)

На стіну (у стіновому коробі) На кожну стулку окремо (закрита та відкрита система)

 Що таке жалюзі День Ніч у відкритій системі

Що таке жалюзі День Ніч закрита система

Тканини

Всі тканини, що використовуються в Компанії «Sun Vertical» для жалюзі «День Ніч» та рулонні штори «День Ніч»  мають спеціальне просочення, яке має таку властивість як:

Пиловідштовхуючі Вологостійкі Проти вигоряння на сонці

Система ролет День-Ніч практично не вимагає відходу на відміну від традиційних штор. Достатньо пропилососити або пройтися вологою ганчіркою.

Ви можете купити (придбати) жалюзі День-Ніч у Дніпрі в компанії «Sun Vertical».

Меню