Горизонтальні жалюзі

Знижка 30% на всі системи !!!!!
Вартість Горизонтальних жалюзі від 162 грн .за шт.
Горизонтальні жалюзі класик – це найдешевша сонцезахисна система.
Жалюзі горизонтальні встановлюються як на металопластикові, так і на дерев’яні вікна, панорамні. Часто горизонтальні жалюзі закривають ніші на балконі, у санвузлі труби, також добре підходять горизонтальні жалюзі на кухню. Вони дуже практичні і практично не вимагають догляду. Завдяки своїй функціональності Ви легко зможете регулювати як світлові, так і повітряні потоки. У горизонтальних жалюзі завдяки вигнутій ламелі у вигляді дуги Ви зможете регулювати Вечір-День. Це означає, що змінюючи становище на 180 градусів – вдень ламель переламує сонячні промені, а в іншому становищі ввечері ви зможете втекти від потойбіччя.

  Для того щоб горизонтальні жалюзі служили Вам довго і якісно необхідно при піднятті або опусканні, виставити ламелі строго в горизонтальному положенні. Це дозволить гострій стороні ламелі не стерти сполучну нитку.

Горизонтальні жалюзі бувають 25мм ламель та 16мм

За необхідності додатково встановлюється нижня фіксація-трос. Це дозволяє жалюзі щільно прилягати до віконної рами та при відкритті на провітрювання не бовтатися. Компанія «Sun Vertical» використовує спеціальне покриття для ламелі, яке з часом не вигоряє і не жовтіє. У нас великий вибір кольорів, якісна фурнітура та матеріали.

 Горизонтальні Жалюзі система «Venus»

Вартість Жалюзі система «Venus» від 411 грн.за шт.
Знижка 30% на всі системи !!!!!

Система -Venus – це нова, вдосконалена система. Жалюзі горизонтальні алюмінієві встановлюються лише на металопластикові вікна.

Відмінність її від стандартних горизонтальних жалюзі

Плоский карниз-елегантніший (що дозволяє відкрити максимально вікно) Ламель-розташована між штапиками, максимально прилягає до скла (захищає ламелі від пошкоджень) Керування одним ланцюжком (удосконалений механізм більш надійний і довговічний) Система повного затемнення (сполучна нитка для ламелей проходить максимально біля краю, це дозволяє верхній ламелі закрити отвір, завдяки чому перекриє потрапляння сонячних променів. Ліска передбачена в цій системі(дозволяє ламелі прилягати до профілю та не бовтатися при відкритті на провітрюванні або протягу. Купити горизонтальні жалюзі дешево можна в компанії «Sun Vertical» Наші фахівці з радістю Вам допоможуть і підберуть горизонтальні жалюзі на вікна.
Меню