Римські штори

      Знижка 30%  на всі системи !!!!!
        Вартість Римських штор від 476 грн.за шт.
        Римські штори одна з сучасних сонцезахисних систем. Римська штора завдяки різноманітності моделей, додаткових декоруючих люверсів та декоративним пояскам її можна модернізувати на будь-який смак та колір. Також можна використовувати фотодрук на римські штори на кухню та на римські штори в дитячу. Тому їх часто встановлюють у вітальні, ванній, дитячих та ігрових кімнатах, робочому кабінеті. Римські штори являють собою суцільне полотно, яке збирається хвилеподібними складками, що підтримують поперечними планками з внутрішньої сторони. Всі тканини які використовуються коли виробляється римська штора дуже практичні у відході. Римські штори легко знімаються і призначені для прання.

Моделі римські штори на вікна

Моделі римські штори на вікна

Соло-Тканина без додавання кантів.

Лайн- Одна смуга канта вертикально по центру.

Стелла-Дві смужки канта по краю тканини.

Призма-Три смуги канта, по краях і внизу.

Олімпія-Одна смужка канта горизонтально вгорі.

Венеція-Одна смужка канта горизонтально внизу.

Мілано- Дві смужки канта горизонтально вгорі та внизу.

Квадро-чотири смужки канта по периметру.

Ширина смужок кантів залежить від ширини виробу

Ширина 600 мм-кант 80

Ширина від 600мм -1600мм -кант 100мм

Ширина від 1600мм-2400мм-150мм

Види складання римські штори

Існує три види складання.

Пряма

Каскадна

День-Ніч

 Пряма-Пряма класична римська штора в опущеному стані важить прямим полотном

Каскадна римська штора – Ця штора-тканина пошита хвилями в опущеному стані тканина залишається хвилею. Її вартість дорожча, ніж пряма. Так як тканини на виріб іде вдвічі більше.

  Римські штори День -Ніч

Римська штора складається з двох карнизів з’єднані між собою. Кожен карниз має власне управління. На цих карнизах паралельно важать дві тканини. Одна тканина Тюль, інша із щільного матеріалу.

Варіанти механізму кріплення римські штори

1 Мотузкова римська штора-металевий карниз як на горизонтальних жалюзі, управління мотузкою .Тканина кріпиться на липучці

2 Ланцюжно-роторна римська штора – вдосконалений механізм з елегантним коробом, управління ланцюжком. Тканина кріпиться на липучці.

Римські штори з люверсами та поясом

Люверси встановлюються на виріб римських штор з кантами, ширина канта 100мм. Внутрішній діаметр люверсу 33 мм, зовнішній 53 мм.

Фальшштори

 Існує 3 варіанти кріплення 

Вгорі карнизі та з обтяжувачем внизу На двох карнизах вгорі та внизу для повної фіксації штори На липучці до вікна Ви можете придбати римські штори у Дніпрі у компанії «Sun Vertical» або замовити римські штори у компанії «Sun Vertical».
Меню