Бамбукові ролети

Знижка 30% на всі системи !!!!!
Вартість Бамбукових ролет від 465 грн.за шт.

Бамбукові жалюзі виготовляються з натурального та екологічного матеріалу-бамбуку вирощеним в Азії. Ці вироби є безпечними для здоров’я людини. Бамбукові жалюзі підходять для тих, хто страждає на алергію. Мають антистатичну якість. Гладке покриття стебла не дозволяє вбирати пил і довго збереже Ваш виріб в ідеальному стані. Бамбукові штори вологостійкі. Завдяки цій властивості їх можна встановлювати у ванній кімнаті, балконах, відкритих приміщеннях, лоджії. Також бамбукові штори несприйнятливі до сонячних променів. Тому бамбукові вироби часто встановлюю на вікна, що виходять на південну сторону, відкритих верандах, заміських будинків, вуличних альтанок. Вони гармонійно впишуться в будь-який інтер’єр і додадуть вашому приміщенню особливий колорит. Бамбукові штори – це полотно сплетене з бамбука різної форми, кольору, діаметра. Декоруюча тасьма надають виробу вдосконаленого дизайну.

Пориста структура бамбукових жалюзі дозволяє природній циркуляції повітря. Сонячне світло м’яко розсіюватиметься в приміщенні.

Існує два види конструкції бамбукових штор:

Римська збірка-полотно збирається складками у вигляді хвиль у верху до карнизу

Рулонна збірка-полотно накручується знизу вгору

Бамбукові штори практично не вимагають догляду. Досить періодично протирати вологою серветкою.
Джутові ролети
  Вартість від 343 грн за шт.

Джутові жалюзі виготовляються з натуральних екологічних матеріалів вирощені в країнах Азії. Виготовляються із натуральних волокон (трави). Джутові вироби є найближчим родичем бамбукових ролет і мають ті якості. Їх використовують у будь-яких приміщеннях, як у квартирі, так і у заміських будинках, веранді. Часто їх встановлюють у дитячих спальнях, вітальні. Джутові жалюзі особливо поєднуються з дерев’яними меблями. Вони універсальні та підійдуть під будь-який інтер’єр. Джутові ролети коштують дешевше, ніж бамбукові.

Модель кріплення як на тканинних ролетах. На вал намотується цілим полотном

Ви можете придбати бамбукові штори або джутові жалюзі у Дніпрі в компанії «Sun Vertical».

Меню