Тканинні ролети Рулонні штори

Знижка 30%  на всі системи !!!!!
Вартість  Тканинних Ролет-Рулонні штори  від 343 грн.за шт.
 Тканинні ролети та рулонні штори підходять для будь-яких видів вікон, вони впишуться в обраний вами інтер’єр.      Тканинні жалюзі – це одна із сучасних сонцезахисних систем. Завдяки своєму мінімалізму тканинні жалюзі, багатофункціональні та компактні їх можна встановлювати як окрему конструкцію, так і поєднувати з традиційними шторами. Класичні тканинні ролети – тканинні жалюзі встановлюються на окрему стулку, що дозволяє доступ до підвіконня, так і на весь віконний отвір.        Ролети – рулонні штори служать завершальною деталлю дизайну, яка захистить вас не тільки від палючого сонця і настирливих очей, але і надасть Вашому приміщенню елегантного вигляду і затишку завдяки різноманітним кольорам. У нашій компанії «Sun Vertical» налічується близько 800 різновидів тканин для тканинних ролет та рулонних штор. Щільність затемнення від напівпрозорих тканин  до 100% повного затемнення їх ще називають Blackout (Блекаут) Ми надаємо високоякісну фурнітуру та найпопулярніші види тканин на всі ролети та рулонні штори.

Опис

Що являє собою Тканинні Ролети та Рулонні штори?

На вал намотана тканина цільним полотном (рулоном) з боків кріплення. Управління (підняття та опускання) за допомогою ланцюжка. Завдяки тому, що компанія Sun Vertical використовує тільки якісні європейські матеріали, Вам не доведеться застосовувати зусилля для експлуатації ваших тканинних ролет і рулонних штор.

Види конструкцій Тканинних ролет-рулонних штори

      Відкрита система рулонні штори -встановлюється як на окрему стулку так і на весь віконний отвір, тканинні жалюзі додатково використовують для зонування приміщень, закриття ніш.

      Закрита система рулонні штори з плоскими напрямними  -встановлюють тільки на кожну стулку окремо.

       Закрита система тканинні ролети з П-подібними напрямними -встановлюють на кожну стулку окремо або на весь отвір у разі якщо дозволяє поверхню стін.

Опис конструкцій 

     Відкрита система рулонні штори -є найбільш простою та універсальною. Тканина цілісним щільним намотується на вал із кріпленнями з боків. За допомогою ланцюжка ви зможете регулювати підняття та опускання виробу. На рулонні жалюзі за необхідності додатково встановлюється натяжний трос або магніт.

       Закрита система рулонні штори з плоскими напрямними – має більш елегантний вигляд і виглядає як одне ціле з металопластиковим вікном. Вал на який намотується тканина, закрита коробом який надає виробу естетичного вигляду. З боків на рулонні жалюзі кріпляться плоскі напрямні, завдяки чому тканина не відвисає при відкриванні, а їздить між напрямними і склом.
    Закрита система тканинні ролети  з П-подібними напрямними. Несе ті ж функції, що й плоскі напрямні. Їх встановлюють у тому випадку, якщо глибина штапика менше одного сантиметра або ребристий кут штапика. Завдяки П образним напрямним тепер закриту систему можна встановити на весь отвір.

Тканини

 Всі тканини, що використовуються в Компанії «Sun Vertical» для тканинних ролет і рулонних штор мають спеціальне просочення, яке має таку властивість як: Пиловідштовхуючі Вологостійкі Проти вигоряння на сонці   З цієї причини тканинні ролети та рулонні штори часто можна побачити на кухні, у ванній кімнаті, балконах де ризик забруднення та вологи великий. Але завдяки просочення Вашим виробам нічого не загрожує. Ви можете купити рулонні штори в компанії «Sun Vertical»
Меню