Вертикальні жалюзі

Знижка 30%  на всі системи !!!!!

Вартість вертикальних жалюзі від 220 грн.за кв.м.


 Вертикальні жалюзі найчастіше використовуються в офісних приміщеннях, школах, дитячих садках, навчальних закладах, поліклініці, магазинах, салонах, кафе. Але завдяки достатку тканин, функціональності, дизайнерським новинкам жалюзі вертикальні стали популярні і для домашнього використання – у приватних будинках, квартирах, балконах, дитячих спальнях. Підійдуть для будь-якого інтер’єру. Жалюзі вертикальні тканинні є одним із недорогих сонцезахисних систем. Жалюзі на вікна вертикальні служать не тільки захистом від сонця, їх використовують ще як «перегородку» для зонування приміщень. Вертикальні жалюзі практично не мають обмеження за висотою та шириною. У каталозі є понад 800 відтінків тканини, що відрізняються не тільки кольором, але і фактурою, сонце проникністю, шириною ламелі 127мм і 89 мм і видами управління.

Існує 4 види управління
Закрываются от механизма управления
Закрываются к механизму управления
Закрывается от центра
Закрывается к центру

За стандартом Вертикальні жалюзі кріпляться в стелю або укіс, але завдяки кронштейну їх можна кріпити до стіни.

З чого складаються вертикальні жалюзі

1.Карниз з бігунками, до яких кріпляться ламелі;

2.Ламелі (ширина 127мм або 89мм) можуть мати будь-який колір і фактуру;

3.Ланцюжок і шнур за допомогою якого керується конструкція;

4.Ланцюжок для з’єднання ламелі.

Матеріали на вертикальні жалюзі

Ламелі для вертикальних жалюзі виробляють їх різних тканин (льон, шовк, сатин, ситець, поліестер). Комплектацію ми використовуємо лише європейської якості. Матеріал обробляється спеціальним складом, який захищає від:

Вигоряння на сонці.

Накопиченням пилу.

Вбирання запаху.

Стійкі до вологи.

Тканина безпечна для здоров’я не викликає алергію. Пройдено всі санітарні норми.

Який догляд необхідний при використанні жалюзі на вікна вертикальні?

Вертикальні жалюзі практично не потребують догляду, оскільки мають спеціальне просочення і антистатичні властивості. Не призначені для прання та прасування. Достатньо пройтися пилососом або сухою щіткою у разі, якщо жалюзі важать у курному приміщенні. Купити вертикальні жалюзі можна у компанії «Sun Vertical». Компанія «Sun Vertical» займається вертикальними жалюзями у Дніпрі понад 10 років. При правильній експлуатації вони прослужать Вам до 15 років і виглядатимуть як нові! Якщо ви за цей час захочете змінити інтер’єр і поміняти колір легко можна замінити тільки ламелі не знімаючи карниз.
Меню