Захистні ролети

Знижка 30 % на всі захисні ролети
Антивандальні захисні ролети або ролети для гаража забезпечують надійний захист від зломів та проникнення. Також ролетні ворота зберігають тепло взимку і прохолоду влітку, забезпечать Вас шумоізоляцією. Компанія «Sun Vertical» виробляє та встановлює ролети з високоякісного Польського профілю Aluprof, який сертифікований за всіма Європейськими стандартами якості та користується попитом у всьому світі. Наша компанія пропонує ролетні ворота у Дніпрі та по всій Україні. Ви можете купити гаражні ворота з гарантією. Ми забезпечуємо бездоганну якість та надійність в експлуатації. А велика палітра кольорів допоможе підібрати рольставні для гаража,  рольставні на вікна в будь-якому стилі в поєднанні вашого фасаду.

        Відмінність ролети

Ширина ламелі від 39 до 77 Кольорова палітра (білий, сірий, темно-сірий, коричневий, темно – коричневий, світлий беж, срібний, золотий дуб) Піно наповнений-всередині наповнені пінополіуретаном, який допомагає утримувати тепло та заощадити на опаленні, а влітку зберігає прохолоду. Екстрадований – посилений профіль Гратовий-ламель з отворами. В основному встановлюється на вітрини, вікна магазинів.

Керування рольставні 

Ручне – рольставні на вікна (встановлюється на вікна, управління знаходиться зсередини, підтягуєте за шнур) Рекомендується при великих розмірах додатково встановлювати касета з ручкою. Це полегшить використання такої конструкції. Пружина інерційні – рольставні на гараж (встановлюють на гараж, вхідні двері, кіоски, ларьки, магазини, вікна, вітрини, офісні будівлі) За рахунок інерційної пружини ви з легкістю зможете підняти та опустити конструкцію. Внизу закривається ключ. Автоматичні (електропривідні) – ролети в гараж. Додатково встановлюється двигун із пультом. Рекомендується додатково встановлювати аварійний ручний витяг. Якщо з якоїсь причини буде відсутня електрика, ви зможете легко підняти ролету(рольставні). Захистні ролети встановлюються як на отвір, так і в отвір. Найчастіше встановлюють на зовнішній бік, але іноді монтують усередині приміщення. Захисні ролети або ролети допоможуть захистити вас не тільки від крадіжок, а й від погодних умов. Виготовляються із сталевого або алюмінієвого профілю. Жалюзі зовнішні не схильні до корозії. Вони вважаються міцними та довговічними. Якщо ви захочете купити ворота для гаража або рольставні на вікна, компанія «Sun Vertical» пропонує замір нашими фахівцями, які врахують не тільки ваші побажання, а й будуть дотримані всі технічні норми. Ви отримаєте повну консультацію від різновидів до експлуатації ролетів.
Меню