Які ролети та жалюзі вибрати для вітальні?

Ролети та жалюзі радять вибирати як для класичної вітальні, так і сучасної вітальні. Вітальня – найсвятковіша кімната в будинку, де ви проводите більшу частину часу та запрошуєте друзів та родичів. Вітальня є проектом назовні образ будинку, тому важливо приділяти їй особливу увагу. Таким чином, SunVertical допоможе вам вибрати, підбираючи для вас найбільш підходящі індивідуальні моделі ролет та жалюзі, які найкраще відповідають вашим потребам. Вітальня має бути затишною та теплою одночасно.

Для сучасної вітальні

Ролети з ефектом фланелі – для простої, але сучасної обстановки. Виберіть м’які кольори, такі як сірий або бежевий, щоб створити спокійну обстановку, або більш яскраві кольори, такі як бордюр або качиний синій, щоб виділити та модернізувати вітальню.

Ролети з малюнком – ретро-вигляд геометричних фігур пожвавлений темними квітами. Ці ролети чудово вписуються в сучасний інтер’єр.

Жалюзі з цементної плитки – моделі цієї лінійки йдуть у ногу з часом, а пастельні тони додадуть м’якості та легкості вашої вітальні.

Для класичної вітальні

Міні ролети з малюнком – ці квіткові мотиви у стилі кантрі чудово поєднуються з класичним декором. Щоб трохи модернізувати ролети, доведеться зупинити свій вибір на Слівовій чи Малиновій. Щоб зберегти класичний стиль, перевага надається синьому кольору.

Ролети Оксамит – це позачасовий елемент, він одночасно елегантний і стриманий. він дуже добре впишеться в класичну обстановку, яка привнесе до вашої кімнати родзинку.

Квіткові жалюзі – мотиви Букінгему або Персеполя для сільського та класичного декору.

Меню